• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yüzünü Asitle Yakan Adamla Evlenen Berfin Özek’in Babası İsyan Etti

Yüzünü Asitle Yakan Adamla Evlenen Berfin Özek’in Babası İsyan Etti

Hatay’ın İskenderun ilçesinde eski sevgilisi Ozan Çeltik’in asitli saldırısına uğrayan Berfin Özek, ülke gündemine oturmuştu.

Yüzünde ciddi yaralar açılan Berfin Özek, gözünü kaybetmişti.

Özek, yaşananlar üzerine ise Çeltik’i affederek geçtiğmiz günlerde nikah masasına oturdu.

BABASI TELEVİZYON PROGRAMINDA İSYAN ETTİ

Özek’in babası Yaşar Özek, kızının evlilik kararının ardından Kanal D ekranlarında canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına telefonla bağlanarak ilk kez yaşananları anlattı.

“BU SAATTEN SONRA YANINDA DEĞİLİM”

Kızının evlendiğini sosyal medyadan öğrendiğini anlatan baba Özek, “Ben şimdiye kadar onun için elimden gelen her şeyi yaptım. Bu saatten sonra yanında değilim. Bize çok büyük yanlış yaptı.” diye konuştu.

“BİZE VE SEVENLERİNE İHANET ETTİ”

Baba Özek, kızının gideceğini öğrendiğinde kendisiyle konuştuğunu ama faydası olmadığını anlatarak Bundan 5-6 önce ay zaten gitti, bir müddet onlarda kaldı. Ondan sonra pişman oldu. ‘baba özür dilerim. Sen ne dersen onu yapacağım’ dedi. Tekrar gitmek istediği gün de konuştum. ‘gidersen sadece ben değil, sevenlerin de senden nefret edecek’ dedim. İkna ettiğimi sandım ama o bildiğini okudu. Berfin sadece ailesine değil, bütün sevenlerine ihanet etti.” ifadesini kullandı.

“ONU GÖRDÜĞÜM GÜN YÜZÜNE TÜKÜRECEĞİM”

Berfin’i bir daha görmek istemediğini söyleyen baba, “İnsan kendi kızından nefret eder mi? Onu gördüğüm gün yüzüne tüküreceğim. Bundan sonra Berfin diye bir kızım yok.” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

13 YIL HAPİSLE YARGILANACAKKEN ŞİKAYETİNİ GERİ ÇEKTİ

Öte yandan Özek, kendisine yaşatılan korkunç olayların ardından eski sevgilisini polise şikayet etmiş, işlerin ciddiye gitmesiyle 13 yıl hapis cezasına çarptırılacak olan Çeltik için şikayetini geri almıştı.

Özek, daha sonra bir televizyon kanalında Çeltik’i affettiği ve şikayetinden vazgeçtiği için çok pişman olduğunu da söylemişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads