• DOLAR
  $1.265,01
 • EURO
  $0,3876
 • ALTIN
  $17.141,15
 • BIST
  $76,03
Tiktok Fenomeni ve Hastane Yönetimine Soruşturma

Tiktok Fenomeni ve Hastane Yönetimine Soruşturma

TikTok fenomeni Mükremin Gezgin’in skandalı bardağı taşıran son damla oldu. Popüler sosyal medya platformundaki videolarıyla ünlenen Mükremin Gezgin, “kutsal” sayılan annelik makamına ayaklar altına alırcasına kurguladığı senaryo ile zarar verdi. Kendine hamile süsü vererek 9 ay boyunca “doğurdum, doğuruyorum” temalı videolar yayınladı.

Türkiye’deki her kesimi ayağa kaldıran asıl skandal ise Mükremin Gezgin’in kurguladığı hamilelik oyununa alet olan hastane. Hastanenin böylesi bir rezilliğe alet olması, toplumun sinir uçlarına dokundu. Mükremin’in videoda yeni doğurdum diye servis ettiği bebeğin ise kim tarafından hangi aileden alınarak böylesi rezilliğe alet edilmesi de yaşananların en acı veren kısmı oldu.

Savcılık annelik müessesesini ayaklar altına alan Mükremin Gezgin hakkında soruşturma başlatırken, TikTok fenomenliği uğruna hangi hastanenin bu olaya karıştığı büyük merak konusu.

Yeni doğduğu belli olan minik bebeğin ailesinin de kim olduğu araştırılıyor…

Olaya bir tepki de oyuncu Bergüzar Korel’den geldi:

“Belli ki yeni doğan”
“Dün gece bu paylaşımı gördüm ve ilk düşündüğüm şu el kadar bebek oldu. Belli ki yenidoğan, biz kendi yavrumuzu öpmeye kıyamazken nasıl böyle espri malzemesi olmasına müsaade ediliyor!
Buna gülen, sayfasında paylaşan hesaplara da yazıklar olsun. Hepiniz like ve takipçi delisi olmuşsunuz. Yettiniz artık gerçekten ya.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads