• DOLAR
  $1.995,4500
 • EURO
  $0,6384
 • ALTIN
  $34.018,9300
 • BIST
  $129,2500
Bakan Gül’den Diyarbakır Adliyesi, Diyarbakır Barosu ve BAM’a Ziyaret

Bakan Gül’den Diyarbakır Adliyesi, Diyarbakır Barosu ve BAM’a Ziyaret

Çeşitli incelemeler ve temaslarda bulunmak üzere Diyarbakır’a giden Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Diyarbakır Valiliğini, Diyarbakır Adliyesini, Diyarbakır Barosunu ve Diyarbakır Bölge Adliye Mahkemesini ziyaret etti.

Diyarbakır halkının her zaman hem bölgeye hem ülkeye çok büyük bir katma değer sağladığını vurgulayan Gül, Bölge Adliye Mahkemesinin Diyarbakır’da hizmete girmesi çerçevesinde gelinen noktayı bizzat görmek, bu konuda yargı mensupları, avukatlar ve vatandaşlarla buluşmak üzere kentte geldiğini söyledi.

“DİYARBAKIR HALKI VE YARGI CAMİAMIZ İÇİN HAYIRLI, UĞURLU OLSUN”

Bakan Gül, ilgili kişilerle bu çalışmaları yerinde göreceklerini aktararak, şöyle konuştu:

“Adli yılda Diyarbakır bir yargı merkezi, inşallah daha büyük bir cazibe merkezi haline gelecek. Bizler de ilgili arkadaşlarımızla eksiklikleri ve bu konuda gelinen noktayı yerinde göreceğiz. İnşallah mahkeme yargı alanındaki hizmetlere vesile olacak. Sayın Cumhurbaşkanımızın, talimatlarıyla, Diyarbakır’daki mahkemenin bu yıl hizmete alınması noktasında büyük destekleri oldu. İnşallah Diyarbakır halkı ve yargı camiamız için hayırlı, uğurlu olur.”

Vali Güzeloğlu da Bakan Gül’ü peygamberler ve sahabeler şehrinde ağırlamaktan büyük bir onur duyduklarını belirterek, bu ziyaretin çok değerli ve önemli olduğunu ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads
– Resmi Twitter Hesabımız