• DOLAR
  $1.263,59
 • EURO
  $0,3872
 • ALTIN
  $17.148,24
 • BIST
  $76,26
Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürü Sn. Turan KULOĞLU, Yeni Bir Vizyon Hareketi Başlatıyor

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürü Sn. Turan KULOĞLU, Yeni Bir Vizyon Hareketi Başlatıyor

Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı’nca düzenlenen Aile Destek Eğitimi ve yeni atanan zabıt kâtiplerine yönelik Hizmet İçi Eğitim Programı Açılış Töreni, Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürü Sayın Turan KULOĞLU’nun katımları ile Yozgat Cemil Çiçek Personel Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Yoğun katılımın sağlandığı program, saygı duruşunun ardından okunan İstiklal Marşı ve Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürü Sn. Turan KULOĞLU’nun açılış konuşmaları ile başladı.  Açılış sonrası ülkemizin çeşitli ilerinden eğitime katılan kursiyerlerle biraraya gelerek sohbet eden Personel Genel Müdürü Sayın KULOĞLU, yargı çalışanlarına tavsiye ve önerilerde bulundu.

Meslek hayatı, motivasyon ve hayata dair çeşitli diyaloglara sahne olan program, Personel Genel Müdürü Sn. KULOĞLU ile bir personelin çocuğu arasında geçen sohbet ile sıcak görüntülere eşlik etti.  Program İdare-Personel arasında birlik ve beraberliğe dair yüzlerde tebessüm oluşturan program akabinde Yozgat Adliyesi’ni ziyaret eden Personel Genel Müdürü Sn. Turan KULOĞLU, burada Ağır Ceza Mahkemesi, Asliye Ceza Mahkemesi ve Asliye Hukuk Mahkemeleri’ni ziyaret ederek adliye personelleri ile istişarelerde bulundu. Aynı zamanda İdare Mahkemesi’ne ziyarette bulunuldu. Daha sonra Yozgat E Tipi Kapalı Cezaevi İnfaz Kurumu’nda cezaevi personeller ile bir araya gelindi.

Yozgat Personel Eğitim Dairesi Başkanı Mustafa Özden tarafından Adalet Bakanlığı Genel Müdürümüz Sn. Turan KULOĞLU’na plaket taktim edildi. Genel müdürümüz Sn. Turan Kuloğlu kendisine takdim edilen plaketi, personele daha iyi motivasyon sağlaması düşüncesiyle göreve yeni başlayan 7 zabıt katibine takdim ederek meslek hayatlarında heyecan katması temennilerinde bulundu.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads