• DOLAR
  $2.017,3100
 • EURO
  $0,6974
 • ALTIN
  $33.103,4700
 • BIST
  $139,1200
15 Temmuz Kahramanlık Destanı Asla Unutulmayacak

15 Temmuz Kahramanlık Destanı Asla Unutulmayacak

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)’nün 15 Temmuz 2016’daki darbe girişimi karşısında aziz milletimizin ve kahraman güvenlik güçlerimizin gösterdiği onurlu duruşun, hainlerin yenilgiye uğratılmasının ve demokrasi zaferinin üçüncü yıl dönümündeyiz.

Aziz milletimiz, 15 Temmuz gecesi tıpkı Çanakkale’de, İstiklal Harbimizde olduğu gibi yaşlısından, gencine, kadınından erkeğine tüm fertleriyle topyekûn tek yürek, tek bilek olmuş,  Allah’ın yardımıyla bu hain kalkışmaya geçit vermemiştir. Tankın, topun, tüfeğin, helikopterin, uçağın, füzenin karşısına sadece ve sadece imanıyla, inancıyla, yüreğiyle dikilerek demokrasisine, istiklaline ve istikbaline sahip çıkmıştır.

Tarih boyunca nice ihaneti feraset, cesaret ve fedakârlığı ile aşan milletimiz, FETÖ’nün yaşattığı bu günü de unutmayacak, unutturmayacaktır. 90 sene, 100 sene önceki İstiklal Harbi’ni, Milli Mücadeleyi, Çanakkale Savaşları’nı babalarımız, dedelerimiz nasıl bize anlattıysa, biz de 15 Temmuz’u torunlarımıza anlatarak bu destanı gelecek nesillere aktarmaya çalışacağız. 100 yıl önceki kongre ruhu, bizim için nasıl önemliyse 100 yıl sonra da 15 Temmuz’da gösterilen destansı mücadele de torunlarımız için önemli olmaya devam edecektir.

Devletini özümsemiş, milli ve manevi değerlerine bağlı; araştıran, üreten, kültürel ve teknolojik gelişmeleri takip eden bir nesil yetiştirmek için gayret edelim. Teknolojinin esiri olmayan, terör örgütlerinin tuzağına düşmeyen akıllı ve bilinçli evlatlarımızın, sportif, sosyal ve akademik başarıları ile yarınlarımızı daha da güçlü kılmalarını bekliyor, FETÖ gibi terör örgütlerinin tuzağına düşmemelerini istiyoruz. Devletimiz her imkânı ile vatandaşlarımızın yanındadır.

Bu duygu ve düşüncelerle, 15 Temmuz’un yıl dönümünde vatan uğruna can veren aziz şehitlerimizi rahmetle, yaralarını bir istiklal madalyası gibi şerefle taşıyan gazilerimizi her daim minnet ve şükranla anıyoruz. Verilen onurlu mücadeleden dolayı bir kez daha aziz milletimizin önünde saygıyla eğiliyoruz.

Allah, bizlere böyle günleri bir daha yaşatmasın…

 

ADALET MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads
– Resmi Twitter Hesabımız