• DOLAR
  $1.265,01
 • EURO
  $0,3876
 • ALTIN
  $17.141,15
 • BIST
  $76,03
Uluslararası Hukuk Kurumuna Türk Başkan

Uluslararası Hukuk Kurumuna Türk Başkan

1000’den Fazla Avukata Sahip Uluslararası Hukuk Kurumunun Bir Türk Başkanı

50’den fazla ülkeden en iyi 30 hukuk bürosunun bir araya gelmesiyle kurulan Global Business Lawyers Alliance (GBL) adlı uluslararası hukuk kurumunun başkanı Avukat Umut Metin oldu.

Umut Metin, Global Business Lawyers Alliance’ın 2017 yılında Paris’te kurulduğunu, Avrupa’nın tamamı, Ortadoğu, ABD, Rusya, Hindistan, Afrika ve Brezilya 20’den fazla dilde hizmet verdiklerini ifade etti. “Dünyanın herhangi bir yerinde hukuki desteğe ihtiyacı olan Türk iş insanları için de çok önemli katkılarımız oluyor ” dedi. Metin şöyle devam etti: “Şu an için 35 kadar hukuk bürosu ile 50’den fazla ülkede global hukuki hizmet sunmaktayız. Bulunduğumuz alan Avrupa’nın tüm ülkeleri, Ortadoğu, Uzak Doğu, Güney ve Kuzey Amerika, Rusya, Çin ve Afrika’da dünya ticaretinin en yoğun olduğu merkezler. Bir Türk iş insanı network’ümüz dahilindeki hangi ülkede problem yaşarsa bize başvurup hukuki destek alabiliyor. Hali hazırda bu şekilde çok ciddi problemlerini çözdüğümüz iş insanları var. Şu an 1000’den fazla avukata sahibiz.”

Global Business Lawyers Alliance’nin 3-4 Ekim 2019 da uluslararası konferansının İstanbul’da gerçekleşeceği bilgisini de veren Metin “Bu durumun ülkemize olumlu algı ve hukuk güvenliği mesajı açısından da önemli olduğunu düşünüyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads