• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TacirSoft : Şirketler Hukuku Bilgi Sistemi

TacirSoft : Şirketler Hukuku Bilgi Sistemi

TacirSoft, Türkiye’nin Şirketler Hukukuna dair ilk ve tek elektronik hukuk bilgi sistemidir. Ticaret Hukuku alanında uzun yıllara dayanan bilgi birikimi, uzmanlığı ve birçok yazılı eseri bulunan  Dr. Soner ALTAŞ tarafından hazırlanmıştır. Tacirsoft Hukuk Bilgi Sisteminde, sınıflandırılmış binlerce içtihat, makale, mevzuat, yazı ve uygulamaya dönük dokümanlar yer almaktadır.

TacirSoft, halihazırda İçtihat, Mevzuat, Makale, Yazı, Doküman ve OSB Hukuku adıyla 6 ayrı veri tabanından oluşmaktadır. TacirSoft, Hukuk büroları, avukatlar, organize sanayi bölgeleri, mali müşavirler, aile şirketleri, halka açık anonim ortaklıklar, kurumsal şirketlerin üst düzey yöneticileri, muhasebe ve hukuk departmanları tarafından kullanılmaktadır.

“Samanlıkta iğne aramaya son” sloganıyla yola çıkan TacirSoft’ta, aradığınız içtihat, makale, yazı ve mevzuata saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. TacirSoft içeriği sürekli güncellenmekte ve yeni ilavelerle genişlemektedir. Yıllık üyelik modeli ile çalışan sisteme üye olduğunuzda, bir yıl boyunca altı veri tabanından sınırsız bir şekilde faydalanabilirsiniz.

TacirSoft hakkında detaylı bilgi almak ve üye olmak için www.tacirsoft.com.tr sitemizi ziyaret edebilir veya bize aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Adres : Koç Kuleleri No:2/A D.13 Çankaya, Ankara

Ofis Telefon : (312) 911 63 39

Mobil Telefon & Whatsapp : (507) 652 05 50

E-posta : info@tacirsoft.com.tr

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads