Hukuk Haberleri
T.C. Adalet Bakanlığı Personelleri Grubunda Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor
Sosyal Medyada Paylaş

T.C. Adalet Bakanlığı Personelleri Grubunda Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

Yalnızca Adalet Bakanlığında kamu görevini ifa eden memurların yeraldığı, adalet personellerinin soru ve sorunlarının yanıtlandığı “T.C. Adalet Bakanlığı Personelleri” facebook grubundan İstanbul 1 No’lu Baro’nun İcra Müdürlüğünde görev yapan personeller ile avukatları karşı karşıya getirecek paylaşım için kınama mesajları art arda geliyor. Yapılan paylaşımlarda Adalet Bakanlığı Memurlarının tek vücut halinde bu olaya tepki gösterdikleri açıkça görülüyor. 


O Paylaşıma Sessiz Kalınmaması Adına Sendikalara Çağrı Yapıldı

Her Zaman Adalet Bakanlığı Personelinin Yanındayız. Kimse Adalet Bakanlığı Personelini Yalnız Sanmasın.

SAYIN SENDİKA YÖNETİCİLERİ ANAYASAYA AYKIRI OLARAK , KİŞİLİK HAKLARINI İHLAL EDEN BU OLAY HAKKINDA UMARIM YASAL HAKARINIZI KULLANIRSINIZ. İCRA PERSONELİNİ İNŞALLAH TEK BIRAKMAZSINIZ UMARIM…

İSTANBUL 1 NO’LU BARO CİMER’E ŞİKAYET EDİLDİ

Ayrıca İstanbul 1 No’lu Baro Başkanlığı’na kınama mesajları yayınlanırken, bu duruma sessiz kalmayan bir adliye personeli, tepki odağı olan o paylaşım için CİMER’e şikayette bulundu.

“İstanbul Barosu ve Avukatlar Mine Cebeci Dere, Meltem Kutlucan, Seval Duygu Akyıldız ile Aslıhan Sağlık, İstanbul’daki adliyelerde personele yaptıkları saygısızlık ve mobbing lafları yetmezmiş gibi birde Adalet Bakanlığı’ndan ve Cumhurbaşkanımız’dan habersiz Anayasaya aykırı olarak ve kişilik haklarını ihlal edecek şekilde birde vatandaşları adliyelerde personelleri kötüleyip Adalet Bakanlığı Personeline sözlü saldırılar yaptırmak istiyorlar. Personel yetersizliği ile icra personeli zor şartlar altında çalışmasına rağmen bu 4 avukat adliye personelini ve İstanbul’daki adliyeleri şahsi şirketleri gibi görüp sıra beklemeden vatandaşların önüne geçiyorlar ve personele hakaret etmektedirler. İstanbul’daki adliyelerde ki icra personellerine sorabilirsiniz. İcra personeline bu saygısızlığı yapan İstanbul Barosu ve 4 avukatın Anayasaya aykırı bu hareketine gereken işlem yapılsın”
ads

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2019 Adalet Medya.net