• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Son Dönemin Lider Dergisi “By Protokol Dergisi”nden 2. Gümüş Kariyer Ödülleri

Son Dönemin Lider Dergisi “By Protokol Dergisi”nden 2. Gümüş Kariyer Ödülleri

Kurucusu ve İmtiyaz Sahibi Sn. Barış YAZICI‘nın öncülük ettiği, adını son dönemde sıkça duyduğumuz “By Protokol Dergisi” kaliteli ve zengin içerikli röportaj ve haberleriyle dergi yayıncılığı hizmetine hız kesmeden devam ediyor. İş dünyası, teknoloji, bilim, tıp, yerel yönetimler, belediyeler ve gündeme ilişkin araştırma, söyleşi ve röportajlarıyla her ay yeni sayısı yayımlanan By Protokol Dergisi, yurt içi ve yurtdışında başarılı yükselişini koruyor.

Kaliteli işlere imza atan By Protokol Dergisi, geçtiğimiz yıl ‘Gümüş Kariyer Ödülleri’nin ilkini gerçekleştirmiş olup, farklı alanlarda toplam 104 ödülü alanında başarılı değerlere taktim etmişti.  Ödül gecesinde mikrofona hitap eden By Protokol Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Barış Yazıcı, “Başarıların ödüllerle taçlandırılması bireylerin gelecekte hedeflerinde emin adımlarla ilerlemeleri konusunda destek olacaktır. Biz, Protokol ailesi de bu kapsamda ‘Gümüş Kariyer Ödülleri’ vererek katkıda bulunmak istedik. Ödül alan herkesi tebrik eder, ayrıca törene bazı nedenlerden dolayı katılamayanlara da desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerinde bulunmuştu.

Yayıncılığın yöneticileri bu yıl 2.si düzenlenecek olan “By Protokol Dergisi  2020 Gümüş Kariyer ödülleri”ni Ankara’da 07 Kasım 2020 tarihinde sahipleri ile buluşturacak olmanın heyacanını taşıyor.

By Protokol Dergisinin son sayısına ulaşmak ve abone olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Adalet Medya Yönetimi olarak,

ülkemiz adına alanında yapmış olduğu başarılı yayıncılık ve hizmetlerden dolayı By Protokol Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Barış YAZICI başta olmak üzere tüm ekibini tebrik eder, başarılarınızın devamını dileriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads