• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Organizatör Furkan Bedir Batu Production& Organizasyon Yeni Yaşını Kutluyor

Organizatör Furkan Bedir Batu Production& Organizasyon Yeni Yaşını Kutluyor

Antalya’da hizmet vermekte olan ve en çok tercih edilen organizasyon şirketlerinden biri olan Batu Production& Organizasyon şirketinin sahibi Furkan Bedir, Batu Production& Organizasyon yeni yaşını kutluyor!

Batu Production& Organizasyon, organizatör Furkan Bedir tarafından 2011 yılında Antalya merkezli olarak kurulmuştur. Batu Production& Organizasyon sadece düğün organizasyonlarının yanı sıra mezuniyet, bayi toplantısı, konser ve benzeri birçok alanda hizmet vermektedir.Batu Production& Organizasyon başarılı referansları ile en çok tercih edilen organizasyon şirketlerinden biri olmayı başarmıştır ve 2020 yılında 8. Yaşını kutlamaktadır. Kurulduğu günden bugüne gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar ve etkinliklerle adından söz ettiren şirket, sektörün en profesyonel hizmet veren kuruluşlarından biri halini aldı.

Şirketin bugüne kadar kaydettiği hızlı büyüme, hizmet sektöründe sunduğu kurumsal ve ayrıcalıklı hizmetlerden ötürü gerçekleşmiş ve öyle görünüyor ki bu başarısı önümüzdeki senelerde de artarak devam edecek. Gelişen teknolojik yenilikleri güncel olarak takip ettiklerini ve bu yönde her gün geliştiklerini kaydeden Furkan Bedir, gelecek yıllar için de iddialı konuştu. Değişen dünya koşullarına duyarsız kalmayan şirket, hizmet alanlarını genişleterek yoluna devam ediyor. Batu Production& Organizasyon bugün halihazırda Konser etkinliklerinden Fuar Organizasyonlarına, Kurumsal bayi toplantılarından Mezuniyet organizasyonlarına kadar pek çok alanda kurumsal ve müşteri odaklı bir hizmet vermekte.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads