• DOLAR
  $2.441,1900
 • EURO
  $0,8380
 • ALTIN
  $39.283,5700
 • BIST
  $168,2700
Muhabir 24 ile En Hızlı ve En Güncel Haberler

Muhabir 24 ile En Hızlı ve En Güncel Haberler

Muhabir 24 ile En Hızlı ve En Güncel Haberler

Muhabirlikten kazandığımız deneyimi internet haberciliğine kazandırmak için kollarımızı sıvadık. Uzun yıllardır haber muhabiri olarak görev yapmış kişi olarak yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimler ile internet haberciliğine yeni bir soluk katmak için web sitemizi oluşturduk.

En Özgün Haberler
Sitemizi sadece yerel haberler olarak değil ayrıca sahada muhabirlik tecrübesi ile muhbirlerden aldığımız haberleri sizlere ulaştırmayı amaçlıyoruz. Bir çok ajans ta aynı haberler yüzünden belki bir çok web sitesi başarısız olmuş olsa da biz yeni bir soluk getirerek haberleri sadece yeniden yazmakla değil kendimizi ürettiğimiz haberleri Muhabir 24yayınlamak ilk hedeflerimiz arasındadır.

Güçlü Kadro – Dinamik Altyapısı
Sarı basın kimliğimiz ile çıktığımız bu yola yanımızda bir çok yeni çalışan ile kadromuzu her geçen gün daha güçlendiriyoruz. Özellikle basın kartı ve basın konusunda tecrübelerimiz sayesinde haberciliğe yeni bir soluk getiriyoruz. Sürekli geliştirdiğimiz alt yapımız ile sizlere dinamik ve daha hızlı çözümler üretmek için her geçen gün daha fazla çalışıyoruz.

Web Site Adresi: https://www.muhabir24.com

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Muhabir24

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads
– Resmi Twitter Hesabımız