• DOLAR
  $1.863,3800
 • EURO
  $0,5767
 • ALTIN
  $31.369,1500
 • BIST
  $118,1500
Kişisel Gelişim Kitabı “Hayatı Aşkla Yaşa” İsimli Eser Yayınlandı

Kişisel Gelişim Kitabı “Hayatı Aşkla Yaşa” İsimli Eser Yayınlandı

Adalet Medya Köşe Yazarımız Cumhuriyet Savcımız Sn. Mehmet Aykut CİHANGİR ve ADAÇ DERNEĞİ Başkanı Sn. Tuncer AKIN’ın kaleme almış olduğu “Hayatı Aşkla Yaşa” isimli, anlamlı ve coşkulu bir hayat için yaşam rehberi eseri yayınlandı. Hayırlı ve uğurlu olsun.

Esere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Tanıtım Bülteninden;

İnsanların başarı ve mutluluğuna adanan bir yolculuğun hikayesi bu. İnsanlar daha başarılı ve mutlu olsunlar diye çalışan bir çift dertli yüreğin, gece gündüz demeden çalışması.

Her yürek başlı başına bir dünyadır. Her insan özeldir. Her insanın özel ve biricik yaratılışı gibi başarı hikayesinin de kendine özgü ve biricik olduğuna inanan bir felsefe ile yazılan bu kitap, insanın anlam arayışına, kendini tanımasına ve yaşamına değer katmasına eşlik etmek için hazırlandı.

Hayatını daha coşkulu, başarılı ve mutlu yaşamak için heyecanla çalışanlar, bu kitap tam da sizin için yazıldı. Eser, hayatı sade ve monoton değil, her anını son anı gibi coşku, heyecan ve aşkla yaşamak isteyenler için kaleme alındı. Her satırı ilmek ilmek yürek atlasıyla dokundu ve varlığın en özeli insana adanarak yazıldı. İnsanlığa ve sonra gelen nesillere güzel bir mektup olsun diye…

Sizde bu anlamlı eseri buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads
– Resmi Twitter Hesabımız