• DOLAR
  $2.452,4600
 • EURO
  $0,8590
 • ALTIN
  $39.306,5000
 • BIST
  $172,6100
İzmir Adliyesi Depremi Böyle Hissetti

İzmir Adliyesi Depremi Böyle Hissetti

İzmir’de meydana gelen deprem nedeniyle şehrin bazı noktalarında özellikle Bornova ve Bayraklı ilçelerindeki bazı binalar yıkıldı.

İzmir Adalet Sarayı,  Karşıyaka Adliyesi ve Bayraklı Adliyesi’nde de deprem kendisini yoğun bir şekilde hissettirdi. Adaletmedya.net farkıyla paylaştığımız görüntülerde adliye içerisinde ki vatandaş, avukat ve personelin deprem anında korku ve panik halinde binayı boşaltmaya çalıştıkları görülüyor.

 

İzmir Adliyesi Depremi Böyle Hissetti… Deprem anına ilişkin yeni ve sıcak görüntüler…

 

Depremden etkilenerek büyük hasar gören yapılardan biriside Bayraklı Adliyesi. Bayraklı Adalet Sarayında duvarlarda derin çatlaklar ve dökülmeler olduğu ifade edildi. Uzman ekiplerin araştırması sonrasında adliyenin hizmete açık olup olmayacağı hususunda açıklama yapılacağı bekleniyor.

Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Haluk Özener, 6.0 büyüklüğüne kadar artçıların bir hafta, 10 gün daha devam etmesini beklediklerini söyledi. Umuyoruz ki bu üzücü görüntüleri bir daha yaşamayız.

Adalet Medya.net Yönetimi olarak tüm İzmir’e ve ülkemize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 

Depremin şiddetiyle adliyedeki dolapların devrildiği ve duvarlarda geniş çatlaklar oluştuğu görülürken, bir çok kalemin kullanılamaz hale geldiği anlaşılıyor. Deprem sonrası tüm adliye tahliye edilerek, boşaltıldı.

6.9 şiddetindeki depremden sonrası Adliyeden görüntüler…

İZMİR ADLİYESİ DEPREM SON DAKİKA

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads
– Resmi Twitter Hesabımız