Hukuk Haberleri
İstanbul Anadolu Adliyesi 11.12.2020 Tarihinde İzinli Olan Hakimler
Sosyal Medyada Paylaş
10 Aralık 2020
HukukHaber

İstanbul Anadolu Adliyesi 11.12.2020 Tarihinde İzinli Olan Hakimler


SIRAGÖREV YERİ/UNVANIİZİN TÜRÜİZİN AYRILIŞ TARİHİİZİN SÜRESİMUHTEMEL
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ
12. Ağır Ceza Mahkemesi BaşkanıRapor izinli
(Covid Pozitif)
09.12.20201018.12.2020
27. Ağır Ceza Mahkemesi BaşkanıNöbet İzin11.12.2020112.12.2020
38. Ağır Ceza Mahkemesi Üye HakimiRapor izinli08.12.2020414.12.2020
411. Ağır Ceza Mahkemesi Üye HakimiYıllık İzin10.12.20202201.01.2021
515. Ağır Ceza Mahkemesi BaşkanıYıllık İzin01.12.20203101.01.2021
615. Ağır Ceza Mahkemesi Üye HakimYıllık İzin07.12.20201221.12.2020
716. Ağır Ceza Mahkemesi Üye HakimRapor izinli09.12.2020918.12.2020
816. Ağır Ceza Mahkemesi Üye HakimYıllık İzinli14.12.20201226.12.2020
93. Asliye Ceza Mahkemesi ½ yetkili Hakimi
(Tek Sayılı dosyalara bakan)
Senelik izin30.11.20202626.12.2020
107. Asliye Ceza Mahkemesi HakimiSenelik izin30.11.20201212.12.2020
118.Asliye Ceza Mahkemesi 1/2 yetkili Hakimi
(Tek sayılı dosyalara bakan)
Senelik izin30.11.20201717.12.2020
1210. Asliye Ceza Mahkemesi ½ yetkili Hakimi
(Çift sayılı dosyalara bakan)
Senelik izin07.12.20202501.01.2021
1312. Asliye Ceza Mahkemesi ½ yetkili Hakimi
(Çift Sayılı dosyalara bakan)
Covid-19 Virüs Tedbirleri Kapsamında İdari izinli09.11.20208 HAFTA04.01.2021
1419. Asliye Ceza Mahkemesi HakimiSenelik izin07.12.20202501.01.2021
1521. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi
(Tek sayılı dosyalara bakan)
Senelik izin07.12.2020512.12.2020
1641. Asliye Ceza Mahkemesi HakimiSenelik izin07.12.20201219.12.2020
1743. Asliye Ceza Mahkemesi HakimiYıllık İzin17.11.20203219.12.2020
1848.Asliye Ceza Mahkemesi HakimiCovid-19 Virüs Tedbirleri Kapsamında Belirsiz Süreli İdari İzinliBelirsiz süre
1949. Asliye Ceza Mahkemesi HakimiMazeret İzin09.12.2020312.12.2020
2051. Asliye Ceza Mahkemesi HakimiSenelik izin07.12.20202027.12.2020
2152. Asliye Ceza Mahkemesi HakimiSenelik izin07.12.20202501.01.2021
2253. Asliye Ceza Mahkemesi ½ yetkili Hakimi
(Tek Sayılı dosyalara bakan)
Refakat izinli20.11.20203020.12.2020
2357. Asliye Ceza Mahkemesi HakimiRapor izinli07.12.20201017.12.2020
2462. Asliye Ceza Mahkemesi HakimiYıllık İzin16.11.20202612.12.2020
252. Çocuk Mahkemesi Hakimi
( Tek sayılı dosyalara bakan)
Yıllık İzin14.12.20201228.12.2020
261. İnfaz ½ Yetkili HakimiYıllık İzin16.11.20203016.12.2020
272. İnfaz ½ Yetkili HakimiYıllık İzin04.12.20202801.01.2021
281.Sulh Ceza HakimiYıllık İzin30.11.20201212.12.2020
294.Sulh Ceza HakimiNöbet İzin
Yıllık İzin
07.12.2020
09/12/2020
109.12.2020
01/01/2021
305.Sulh Ceza HakimiNöbet İzin11.12.2020112.12.2020
312. Asliye Ticaret Mahkemesi Üye Hakimi
F**** Ç****
Yıllık izin09.12.20202301.01.2021
325. Asliye Ticaret Mahkemesi BaşkanıMüstemir Yetkili Başkanı Bulunmamakta
336. Asliye Ticaret Mahkemesi Üye Hakimi
H**** Y****
Yıllık İzin30.11.20201212.12.2020
346. Asliye Ticaret Mahkemesi Üye Hakimi
S**** T****
Yıllık İzin1.12.20202122.12.2020
358. Asliye Ticaret Mahkemesi Üye Hakimi
D****K*****D****
Rapor izinli6.12.2020511.12.2020
3611. Asliye Ticaret Mahkemesi Üye Hakimi
B**** Y****
Yıllık İzin2.12.20202426.12.2020
376. Asliye Hukuk Mahkemesi ½ yetkili Hakimi
(Tek sayılı dosyalara bakan)
Yıllık İzin16.11.20202612.12.2020
3813. Asliye Hukuk Mahkemesi HakimiYıllık İzin23.11.20202821.12.2020
3915. Asliye Hukuk Mahkemesi ½ yetkili Hakimi
(Tek sayılı dosyalara bakan)
Yıllık İzin30.11.20202222.12.2020
4021. Asliye Hukuk Mahkemesi ½ yetkili Hakimi
(Tek sayılı dosyalara bakan)
Yıllık İzin30.11.20203201.01.2021
4123. Asliye Hukuk Mahkemesi ½ yetkili Hakimi
(Çift sayılı dosyalara bakan )
Yıllık İzin7.12.2020815.12.2020
4223. Asliye Hukuk Mahkemesi ½ yetkili Hakimi
(Tek sayılı dosyalara bakan )
Rapor izinli
(Covid Pozitif)
8.12.20201018.12.2020
432. Aile Mahkemesi ½ Hakimi
(Tek sayılı dosyalara bakan )
Yıllık İzin7.12.2020916.12.2020
4413. Aile Mahkemesi HakimiMazeret İzin9.12.2020314.12.2020
4518. Aile Mahkemesi HakimiYıllık İzin2.12.20203004.01.2021
461. İş Mahkemesi ½ Hakimi
(Tek sayılı dosyalara bakan)
Yıllık İzin2.12.20203004.01.2021
474. İş Mahkemesi ½ Hakimi
(Tek sayılı dosyalara bakan)
İdari İzin10.12.2020214.12.2020
4815. İş Mahkemesi ½ Hakimi
(Tek sayılı dosyalara bakan)
Yıllık İzin7.12.2020514.12.2020
4917. İş Mahkemesi HakimiRapor izinli5.12.20201015.12.2020
5019. İş Mahkemesi HakimiYıllık İzin1.12.20203104.01.2021
5124. İş Mahkemesi ½ Hakimi
(Çift sayılı dosyalara bakan)
Yıllık izinli16.11.20203218.12.2020
5227. İş MahkemesiMüstemir Yetkili
Hakim Bulunmamakta
534. Tüketici Mahkemesi ½ Hakimi
(Çift sayılı dosyalara bakan)
Rapor izinli1.12.20201314.12.2020
5413. İcra Mahkemesi HakimiRapor izinli3.12.2020912.12.2020
5514. İcra Mahkemesi HakimiCovid-19 Virüs Tedbirleri Kapsamında Belirsiz Süreli İdari İzinli*
5616. İcra Mahkemesi HakimiYıllık İzin7.12.20201522.12.2020
5723. İcra Mahkemesi HakimiYıllık İzin7.12.2020512.12.2020
585. Sulh Hukuk Mahkemesi HakimiRapor izinli7.12.20201017.12.2020
598. Sulh Hukuk Mahkemesi HakimiRapor izinli
(Covid Pozitif)
7.12.20201017.12.2020
6018. Sulh Hukuk Mahkemesi HakimiRapor izinli Karantinada5.12.20201419.12.2020
6120. Sulh Hukuk Mahkemesi ½ yetkili Hakimi
( Çift sayılı dosyalara bakan)
Rapor izinli10.12.20201020.12.2020
62Beykoz 6. Asliye Ceza Mahkemesi HakimiRaporlu
(Covid Pozitif)
2.12.20201012.12.2020
ads

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2019 Adalet Medya.net