• DOLAR
  $2.498,8300
 • EURO
  $0,8797
 • ALTIN
  $39.046,8200
 • BIST
  $170,5100
İnternet Gazeteciliği; Afyonprestij.com

İnternet Gazeteciliği; Afyonprestij.com

Geleneksel gazeteciliğin yerini internet gazeteciliği alıyor? Geleneksel gazetecilik bitiyor mu? Son yılların önemli soruları arasında. Özellikle internet haberciliğinin yükselişe geçmesi ile bu tarz sorular daha da belirgin hale geldi.

Tüm bunların da ötesinde bir gerçek var ki, önümüzdeki yıllarda internet haberciliğine olan rağbet çok daha fazla artacak. Elektronik gazeteler, internetin yaygınlaşması ve ücretsiz erişilebilmesi sebebi ile geleneksel gazetelerden çok daha fazla okunmaktadır.

Bulunduğumuz teknolojik dönemde tek tıkla dilediğimiz bilgilere ulaşmak, ülkemizde ve dünyada yaşanan gelişmelerden anında haberdar olmak önemli bir yere sahip. Gazetelerin sabah kapımıza gelmesini beklemek zorunda değiliz artık… Akıllı telefonlarımızdan, tabletlerimizden ya da bilgisayarlarımızdan tek tuşla habere erişim sağlayabiliyoruz. İnternet gazeteciliği, bu konuda bize sınırsız bir dünya sunuyor.

İnternet Gazeteciliğinin başlıca özellikleri arasında İnsanların içeriklerimize tam zamanlı ve anında ulaşabilmesi, içeriklerin; görsel, video, animasyon gibi olanaklarla zenginleştirilmesidir. Okuyucuların 7/24 kesintisiz şekilde haberlere erişebilmesi, internet haber editörü ile ya da kurumla doğrudan etkileşime geçebilmesi, bir haberin birden fazla kaynaktan doğrulanabilmesi, birbiriyle ilişkili haberlere aynı kategoriden kolay erişim gibi en belirgin özelliklerdir.

Afyonprestij.com olarak Afyonkarahisar’da güncel haberlerimiz ile vatandaşlarımıza her türlü bilgiyi en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

2014 yılından bu yana faaliyetimizi sürdürdüğümüz afyonprestij.com olarak biz sadece bu işin saygın bir şekilde yapılabileceğini hem değerli Afyonkarahisarlılar’a hem de ülkemize göstermek amacındayız…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads
– Resmi Twitter Hesabımız