• DOLAR
  $2.041,38
 • EURO
  $0,4293
 • ALTIN
  $29.805,42
 • BIST
  $71,7
Hamile Kediyi Pitbull Cinsi Köpeğe Parçalatan Çocukların Kan Donduran İfadesi

Hamile Kediyi Pitbull Cinsi Köpeğe Parçalatan Çocukların Kan Donduran İfadesi

Adana’da gerçekleşen olayda 3 çocuk yolda gördükleri hamile kediyi tutarak, pitbull cinsi köpeğin ağzına atmak suretiyle kediyi parçalatmış, bu eylemleri sonucu başlatılan soruşmada ifade veren 3 çocuk, savunmalarında adeta kan dondurtan ifadelere yer verdi.

Kediyi tutup köpeğin ağzına atan A.Y. isimli şahıs, basın mensuplarının “Kedi öldü, hiç mi üzülmedin?” sorusu üzerine “Ben seni vursam bile üzülmem, kediye mi üzüleceğim.” yanıtı vererek adeta 2.ci bir şok yaşattı.

“YAŞANTIMIZ YETER”

Çocuklardan bir diğeri ise görüntülendiklerini fark edince “Çekin alem yakışıklı görsün.” dedi. Ardından A.Y.’nin “Ağabeylere selam, çatışmaya devam. Yaşımızın yetmediği yerde yaşantımız yeter, biz Denizli çocuğuyuz.” demesi de tepkilere neden oldu.

KEDİ SALDIRACAK DİYE KÖPEĞE ATMIŞ

Savcının karşısına çıkan çocuklardan A.Y., yüzmek için evden çıktıklarını, bu sırada sokakta pitbull cinsi köpek bulduklarını, onu da yanlarına aldıklarını, bir süre sonra sokakta kediyle karşılaştıklarını, kedinin kendisine saldıracağını düşündüğünü, bu nedenle kediyi tutup köpeğe attığını söyledi.

 

KEDİYİ ALMAYA GÜÇLERİ YETMEMİŞ

Diğer 2 çocuk ise A.Y.’nin kediyi tutup köpeğe attığını, kendilerinin kediyi almaya çalıştığını, ancak güçlerinin yetmediğini dile getirdi. Çocuklar daha sonra köpeği bıraktıklarını öne sürdü.

3 ÇOCUĞA EV HAPSİ

Şimdi her yerde pitbull cinsi köpeği ararkan, mahkemeye çıkan çocukların cezası belli oldu. Market sahibi Zehra Kuşçu’nun beslediği hamile kedi Çıtır’ı, gezdirdikleri pitbull cinsi köpeğin önüne atıp, parçalatan H.P., M.Ü.Y. ve kardeşi A.Y. çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece ev hapsine çaptırıldı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads