• DOLAR
  $1.865,4900
 • EURO
  $0,5776
 • ALTIN
  $31.358,8400
 • BIST
  $119,1000
Dünya Basın Mensupları Derneği, 10. Yılını Çırağan Sarayı’nda Ödül Töreni İle Kutlayacak

Dünya Basın Mensupları Derneği, 10. Yılını Çırağan Sarayı’nda Ödül Töreni İle Kutlayacak

Kurulduğundan bu yana basın, medya ve yayıncılık sektörlerinde çok sayıda başarılı organizasyona imza atarak Uluslararası Arena’da ülkemizin prestejine katkı sağlayan Dünya Basın Mensupları Derneği; 10. Kuruluş Yılını “Yılın EN’leri Ödül Töreni” ile Çırağan’da kutlayacak.

Dünya Basın Mensupları Derneği kuruluşunun 10. yılını, DBMD Genel Başkanı Sayın Muzaffer TUNÇ öncülüğünde  29 Mart 2021 tarihinde, koronavirüs tedbirlerine uygun şekilde Çırağan Palace Kempinski’de görkemli bir şekilde gerçekleştirecek. 

 

Dünya Basın Mensupları Derneği’ (DBMD) Genel Başkanı Muzaffer Tunç’un ev sahipliğinde bakan, milletvekili, medya, sanatçı, iş insanı, bürokrasi ve sanat dünyasından birçok kişinin katılacağı programda, çeşitli kategorilerde kendi alanında yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı ödüle layık görülen kişilere ödülleri verilecek. 

 

 

Galaya birçok Bakan, Milletvekili, Vali, Kaymakam, Belediye Başkanı, Medya Sektörünün öncüleri, Ulusal, Tv Kanalı, Gazeteci, Bürokrat, Bilim Adamı, İşadamı, Sanatçı, dizi ve film yıldızı, Futbolcu, Kulüp, Vakıf ve Dernek Başkanın katılımı bekleniyor.

 

Yoğun katılımla gerçekleşecek olan tören, özellikle basın ve medya dünyasının yakın takibinde yer alıyor.

 

 

Adalet Medya Yönetimi olarak; 

 ülkemiz ve kamuoyu adına yapmış olduğu başarılı faaliyet ve çalışmalarından dolayı, sektörün liderlerini biraraya getirecek bu muhteşem organizasyona ev sahipliği yapan Dünya Basın Mensupları Derneği Başkanı Sayın Muzaffer TUNÇ başta olmak üzere, tüm DBMD Yönetim Kurulu tebrik eder, başarılarınızın devamını dileriz.

 

Geçtiğimiz yıllarda gerçekleşen ödül törenini izlemek için aşağıdaki görüntülere tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads
– Resmi Twitter Hesabımız