Hukuk Haberleri
Cumhuriyet Savcısı Sn. Ahmet Aslan’ın “Köz” Filmden İlk Kareler
Sosyal Medyada Paylaş
16 Haziran 2021
HukukHaber

Cumhuriyet Savcısı Sn. Ahmet Aslan’ın “Köz” Filmden İlk Kareler

Adalet Medya Köşe Yazarımız Cumhuriyet Savcısı Sn. Ahmet ASLAN, Senarist ve Yönetmenliğini üstlendiği “KÖZ” filminden ilk kareler ve trailer geldi.

Gurur Aslan, Ece Yükselsen, Gamze Sarar, Çağdaş Aru, Emel Dilek, ve Cantuğ Zengin’in canlandırdığı karakterleri izleyeceğimiz KÖZ filminden ilk görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz.

 

“Geçmişinde kötülükler de var; konforlu yaşama hırsının ve yüzleşme korkusunun unutturduğu adaletsizlikler…

Bir gün hatırlayacaksın…”

 

Adalet Medya Yönetimi olarak “ADLİ PSİKOLOJİ” türünde ülkemizde bir ilk olacak “KÖZ” filminde emeği geçen başta Sn. Savcımız Ahmet ASLAN olmak üzere tüm set ekibini tebrik eder, başarılar dileriz.

 

Film ile ilgili görüşlerini ifade eden ASLAN, “KÖZ, sinemadaki ilk deneyimim… Bir adli psikoloji filmi…
Köz, sinema camiasında “gerilla tipi” diye anılan usulle çekildi; mekanlar, teknik ekip ve ekipman birkaç günde derlenip, toplandı. Üç günde çekimler tamamlandı.

Kısıtlı olanaklarla, kısıtlı bir zaman diliminde çekildi; oyuncular sınav, ameliyat ve duruşma aralarında koşturup sete geldiler…
İlk denemenin doğal kusurlarını içermekle birlikte iyi bir iş çıktı; daha iyi yapımlar için bize cesaret verdi…
Bu vesileyle oyuncularım Gurur Aslan, Ece Yükselsen, Çağdaş Aru, Gamze Sarar, Emek Dilek ve Cantuğ Zengin’e, ayrıca tüm süreç boyunca bana destek olup seti baştan sona organize eden yönetmen kardeşim Halil İbrahim Kuruçay’a sonsuz teşekkürler…” şeklinde konuştu.

ads

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2019 Adalet Medya.net