• DOLAR
  $1.905,3300
 • EURO
  $0,5860
 • ALTIN
  $31.670,2800
 • BIST
  $119,3000
BY Protokol Dergisi, European Avards 2. Avrupa Ödülleri Törenine Hazırlanıyor

BY Protokol Dergisi, European Avards 2. Avrupa Ödülleri Törenine Hazırlanıyor

Son zamanlarda adından sıkça duyduğumuz By Protokol Dergisi, yayıncılık hayatı ve kurumsal prestijini bir üst seviyeye taşıyarak Cemile Sultan Korusu’nda yapılacak olan European Avards 2. Avrupa Ödülleri Galası için geri sayım başlattı…

Dergi yayıncılığı alanında 5 yıldır hizmet veren, Türkiye’nin Protokol Dergisi ‘BY Protokol’ 2021 yılı Avrupa Ödülleri’nin 2’ncisini düzenlemeye hazırlanıyor.

4 Haziran 2021 tarihinde yapılacak 2. Avrupa Ödül töreni, protokol üyeleri ve çok sayıda akademisyeni bir araya getirecek. Zafer Kiraz’ın sunumuyla gerçekleşecek 2’nci Avrupa Ödül töreni, İstanbul Cemile Sultan Korusu alanında düzenlenecek.

By Protokol Dergisi okuyucuları, üyeleri, akademisyenleri ve iş insanlarını buluşturacak ödül töreni öncesi açıklama yapan BY Protokol Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Barış Yazıcı, “Bu ödül ile Avrupa ve Türkiye arasındaki bağı güçlendirip, yaşanan pandemi sürecinde akademisyenler ve iş insanları dahil olmak üzere pek çok sektör ve insanımızı alanlarında teşvik etmeyi amaçlıyoruz.

Ödül töreninin tertip edilmesine Kayseri merkezli Sedat Kılınç İnşaat ana sponsor olarak destekleriyle yanımızda yer alıyor. Törene katkı sağlayan Sedat Kılınç İnşaat’a ve diğer alt sponsorlara da teşekkür ediyoruz” dedi.

Adalet Medya Yönetimi olarak,  sektörün liderlerini biraraya getirecek bu muhteşem organizasyon için By Protokol Dergisi İmtiyaz Sahibi Sn. Barış YAZICI’yı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Bu haberlerde dikkatinizi çekebilir;

Adalet Bakanlığı Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcımız Sn. Selami TURABİ’ye Ödül

 

Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürü Hakan Öztatar’a Ödül

“By Protokol Dergisi”nden 2. Gümüş Kariyer Ödülleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads
– Resmi Twitter Hesabımız