• DOLAR
  $1.890,4200
 • EURO
  $0,5819
 • ALTIN
  $31.664,9000
 • BIST
  $120,5000
Başsavcı Vekili Zülkarneyn Kısık, Korana Sebebiyle Vefat Etti

Başsavcı Vekili Zülkarneyn Kısık, Korana Sebebiyle Vefat Etti

Büyükçekmece Başsavcı Vekili Zülkarneyn Kısık Vefat Etti, Yargı Camiasının Başı Sağolsun.

Uzun süredir Covid-19 tedavisi gördüğü bilinen yargı camiasının sevilen ismi Büyükçekmece Başsavcı Vekili Zülkarneyn Kısık, kısa bir süre önce yoğun bakıma alınarak entübe ediliyordu. Yaşam mücadelesine devam eden başsavcı vekili Zülkarneyn Kısık, koronavirüse yenik düşerek bugün hayata gözlerini yumdu. Haberin duyulması çalışma arkadaşları ve yargı caimasını yasa boğdu.

Acı Haberi HSK Başkanvekili Mehmet YILMAZ Duyurdu

Acı haberi Hâkimler ve Savcılar Kurulu Başkanvekili Mehmet Yılmaz, sosyal medya hesabından duyurdu. Yılmaz paylaşımında şunları kaydetti: “Değerli meslektaşım, Büyükçekmece Başsavcı Vekili Zülkarneyn Kısık’ ın vefat haberini üzüntü ile öğrendik. Kendisine Allahtan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve yargı camiamıza başsağlığı dilerim. Mekânı cennet olsun.”

Adalet Bakanı’ndan Taziye Mesajı

Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığı’ndan Taziye Mesajı

Türkiye Adalet Akademisi resmi sosyal medya hesabından “Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcı Vekili değerli meslektaşımız Zülkarneyn Kısık’ın vefatını tessürle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhum meslektaşımız Kısık’a Allah’tan rahmet, yakınlarına ve meslektaşlarımıza baş sağlığı dileriz” mesajı yayınlandı.

Kenan İpek’ten Taziye Mesajı

Geçmiş dönemde Adalet Bakanı ve Adalet Bakanlığı Müsteşarı görevinde bulunan Kenan İpek “Mümtaz insan, kıymetli dostum ve meslektaşım Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcı Vekili Zülkarneyn KISIK’ın vefat haberi bizleri derinden üzmüştür. Kardeşime Cenab-ı Allah’tan rahmet, sevenlerine, çalışma arkadaşlarına ve ailesine başsağlığı diliyorum.” dedi.

Ereğli, Acı Haberi Üzüntüyle Karşıladı

Büyükçekmece Başsavcı Vekili Zülkarneyn KISIK, Zonguldak/Ereğli Adliyesinde 2009 yılında Başsavcı olarak görev yapmıştı.  Vefat haberinin ilçede duyulması üzüntüyle karşıladı.

Adalet Medya Yönetimi olarak merhuma Allahtan rahmet, ailesine, yakınlarına ve Yargı Camiasına baş sağlığı dileriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads
– Resmi Twitter Hesabımız