Hukuk Haberleri
Adalet Sendikası’ndan O Paylaşıma Manidar Cevap!
Sosyal Medyada Paylaş

Adalet Sendikası’ndan O Paylaşıma Manidar Cevap!

İstanbul 1 Nolu Baro Başkanlığı’nın icra personelleri ile avukatları karşı karşıya getirecek paylaşımına Adalet Bakanlığı Personellerinin tepkileri çığ gibi büyürken, Adalet Sendikası’ndan manidar cevap;

İŞTE O AÇIKLAMALAR…

İstanbul Barosu tarafından sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda “İcra müdürlüklerinde yaşanılan sorunları aşağıda bulunan irtibat numaralarına bildirin, ŞİKAYETLERİNİ YAPALIM.

Tutanak, daire numarası, memur bilgisi, olay tarihi ve saati, talep ekran görüntüleri vb.” şeklindeki paylaşımı yargı camiasında özellikle de icra dairelerinde büyük tepkiye yol açmıştır. Yapılan bu paylaşım gerek camiamızca ve gerekse sendikamızca iş barışını bozmaya yönelik, tahrikkar ve kamu çalışanını hedef göstermeye yönelik talihsiz bir paylaşım olarak kabul edilmiştir. İstanbul Barosu’nca yapılan bu paylaşımın mensupları bulunan üyelerince desteklenmediği, bu fikrin sadece olumsuz düşüncelere hakim küçük bir zümreyi temsil ettiği kanaatindeyiz.

Yapılan bu talihsiz paylaşımı sendika genel merkezimizce kınamakla beraber, İstanbul Barosunca yapılan paylaşım kaldırılıp ilgili yargı camiasından özür dileninceye kadar, bizler de yukarıdaki paylaşımı ve duyuruyu yapmayı uygun görüyoruz.

ADALET SEN GENEL MERKEZİ

ads

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2019 Adalet Medya.net