• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Adalet Personeli 100. Yıl Etkinlikleri Başladı

Adalet Personeli 100. Yıl Etkinlikleri Başladı

Adalet Personeli 100. Yıl Etkinlikleri’nin İlki Yoğun Katılım İle Eskişehir’de Tamamlandı

Adalet Bakanlığı, 100. Yıl Etkinlikleri kapsamında “Personelin Sesi Adaletin Nefesi”sloganıyla bir ilki gerçekleştirilerek Adliye ve Cezaevi Personelini ilk defa bir sosyal etkinlikte bir araya getirdi. Bugün Eskişehir Şeker Fabrikası Sosyal Tesislerinde gerçekleşen etkinliklere Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürü Turan KULOĞLU, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz YILDIRIM, Eğitim Dairesi Başkanlığı Başkanı İbrahim ŞAHİN‘in ve bakanlık bürokratları katılım sağladı.

Adalet Personelinin yoğun katılımıyla gerçekleşen motivasyon etkinliğinde, kurum personeli ile biraraya gelen Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürü Turan KULOĞLU, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım adliye ve cezaevi çalışanlarının sorunlarını dinledi, tavsiye ve önerilerde bulundu.

İdare-Personel arasında birlik ve beraberliğe dair yüzlerde tebessüm oluşturan etkinlikten memnuniyetle ayrılan kurum personeli, etkinlikte emeği olan başta Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürü Turan KULOĞLU, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Başkanı İbrahim Şahin olmak üzere tüm bakanlık bürokratlarına teşekkürlerini iletti.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi ve detay için buraya tıklayınız. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads