• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Adalet Medya olarak 2022 Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi’ne Katıldık

Adalet Medya olarak 2022 Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi’ne Katıldık

~ Adalet Medya olarak Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından düzenlenen “2022 Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi”ne katıldık.

Adalet Medya Yönetimi olarak dolu dolu geçen ve katılımcıların ufkunu açan bu zirvede emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından bu yıl 2.si düzenlenen Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi (Stratcom Summit 2022), yoğun katılım ile İstanbul TİM Gösteri Merkezi’nde gerçekleşti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da video mesajla katılımcılara hitap ettiği zirvenin açılış konuşmasını Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun yaptı.

 


Zirve boyunca 24 ülkeden stratejik iletişim alanında uzman isimler, liderler, akademisyenler, kamu ve özel sektör temsilcileri ile medya profesyonellerinden oluşan 52 konuşmacı, bilgi ve deneyimlerini davetlilerle paylaştı.

Yaklaşık 3 bin yerli ve yabancı katılımcıyı İstanbul’da ağırlayan zirvede, dezenformasyonla mücadeleden vatandaş̧ odaklı iletişim yaklaşımına, dijitalleşmeden kamusal iletişime kadar birçok konu ele alındı.

Zirvede, iletişimin dünü, bugünü ve yarını hakkında karşılıklı tecrübe paylaşımı, 40 ülkenin iletişim, medya ve enformasyon politikalarına yön veren üst düzey yetkililerin katkılarıyla gerçekleştirildi.

2 gün boyunca devam eden zirvede; “Değişen Dünyada Dayanıklılık İçin Stratejik İletişim”, “Dünyayı Verilerle Yeniden Tasavvur Etmek, Daha Etkin Vatandaş İletişimi: Veriler ve İçgörüler”, “Geleneksel Savaşlarda Siber Cephe” , “Hakikat Ötesi Çağda Geleneksel Medya” “Küresel Çapta Duyarlı Bir Teknoloji Toplumu İnşası”, “Daha Etkili Bir Hükümet İletişimine Doğru”, “OSINT Niçin Bu Kadar Popüler?”, “Uyuşmazlık Çözümü İstikrarlaştırıcı Güç Olarak Stratejik İletişim”, “Terörizmle Mücadelede İstihbaratın Rolü”, “Küresel Belirsizliklerle Başa Çıkmak için Kamusal İletişimde Kapasite İnşası”, “#Google ve YouTube”da 2022 Arama ve İzleme Trendleri”, “Aşırıcılık ve Nefret Söylemi ile Mücadele” ve “Türkiye Sosyal Ağ Haritası” panelleri gerçekleştirildi.

Etkinlik alanında ayrıca #İletişim Başkanlığı, TRT, Anadolu Ajansı ve Türk Hava Yolları ile Google ve YouTube stantları yer aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads