• DOLAR
  $2.334,5100
 • EURO
  $0,8231
 • ALTIN
  $35.242,5100
 • BIST
  $158,8200
Adalet Medya Farkıyla “Avukatlara Özel ve Sanal Ofis Fırsatları”

Adalet Medya Farkıyla “Avukatlara Özel ve Sanal Ofis Fırsatları”

Tebligatlarınız Teslim Alınır, Telefonlarınız Karşılanır!

İstanbul Adalet Sarayı Çağlayan Adliyesi ve Kartal Adliyesine 5 dk Uzaklığında Ofisinizi
ADALET MEDYA Sizin İçin Ayırıyor…

 

İşiniz için ihtiyacınız olan bir çalışma alanından fazlası!

Konuyu inceledikten sonra “İLETİŞİM” sayfamız üzerinden bizimle irtibata geçerek hizmetlerimizden faydalanın…

 

Temel özellik ve avantajlar; Prestijli Yasal Adres, Hat ve Telefon Tahsisi, Çağrı Karşılama ve Aktarma, Posta – Kargo ve Faks Takibi, Teknik ve Alt Yapı Donanımı Modern Dekorasyonlu, Çalışmaya Hazır Ofisler, Mobil Uygulama Üzerinden Kolay Kontrol, Ücretsiz eOfis Etkinlikleri, Sınırsız Sıcak İkramlar, Günlük Temizlik, Güçlü Network Ağı, Yüksek Hızda İnternet

 

Avukatlar İçin Çalışmaya Hazır Ofisler

1.000 TL’ den başlayan hazır ofisler ve 300 TL’ den başlayan paylaşımlı ofislerle şirketinizi  kurun hemen çalışmaya başlayın.

Kartvizitinizde gösterebileceğiniz prestijli yasal adres.

Aradığınız Bir Sanal Ofisse Yine Doğru Yerdesiniz…

İş yapmak için asıl ihtiyacınız fiziki bir ofis değilse, sanal ofistir. Çok hesaplı bir paket olan Sanal Ofis paketi, size işiniz için ihtiyacınız olan tüm prestij ve kolaylığı sağlar. Çağrılarınız, posta-kargolarınız ve misafirleriniz iş adresinizi gösterdiğiniz eOfis’te profesyonel bir ekip tarafından karşılanıp, size bildirilir. Tüm eOfis’lerde ön rezervasyonla toplantı odası ve kısa süreli ofis kullanımı yapabilir, 32 A+ Plazada eOfis Business Lounge’ları ücretsiz olarak dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Sanal Ofisin Avantajları

Türkiye’nin 8 ilinde, 32 merkezi lokasyonda, A+ plazalarda bulunan eOfis’lerden size en yakın ve işinize en uygun olan bir tanesini seçerek, yasal adresiniz olarak bu adresi kullanır, tüm eOfis’lerde ön rezervasyonla çalışabilirsiniz. Business Loungelar ücretsizdir. Wi-fi, çay, kahve, su hizmeti sağlanır.
Tüm eOfis’leri kullanabildiğiniz için tek bir ofise bağlı kalmadan özgür çalışırsınız.
eOfis üyeleri belli bir limite kadar, istedikleri lokasyonda ücretsiz olarak toplantı odası ve çalışma masası kullanımı yapabilir.
Her zaman fiziki bir ofis ya da toplantı odası ihtiyacınız olmayabilir ama müşterilerinizi modern ve profesyonel bir ofiste ya da tam donanımlı bir toplantı odasında ağırlamak isteyeceğiniz zamanlar da olabilir. İşte o zaman eOfis’i arayarak, istediğiniz lokasyonda saatlik, günlük, haftalık ofis, toplantı odası ya da etkinlik salonu kiralayabilirsiniz. Hem de eOfis üyesi olarak size özel fiyatlarla.
eOfis üyeleri 6000’e yakın şirkete ulaşmış bir topluluk oluşturur. Üyelerimizin firma tanıtımlarını eOfis Network’e yaparak işbirlikleri kurmaları ve işlerini büyütmeleri için onlara fırsat sağlarız.

Hizmetler

Prestijli yasal adres
Telefon hattı tahsisi
Firma ismi ile çağrı karşılama ve aktarma
Posta – kargo – faks takibi ve bildirimi
Resepsiyon karşılama
Tüm eOfis’lerde toplantı odası ve lounge kullanımı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

+ AdaletMedya İnstagram Hesabımızı Takip Edin
ads
– Resmi Twitter Hesabımız