Hukuk Haberleri
Adalet Bakanlığı Personellerinin En Çok Takip Ettiği Sayfadan O Paylaşım İçin Kınama Mesajı
Sosyal Medyada Paylaş

Adalet Bakanlığı Personellerinin En Çok Takip Ettiği Sayfadan O Paylaşım İçin Kınama Mesajı

Adalet Bakanlığı Memurlarının sosyal medya üzerinde en çok tercih ettikleri “facebook.com/AdaletPersoneli” linkiyle yayın yapan, Adalet personelinin soruları ve sorunları ile ilgili paylaşımların bulunduğu  “Adalet Bakanlığı Personeli” facebook sayfası, İstanbul 1 No’lu Baro Başkanlığı’nın icra personelleri ile avukatları karşı karşıya getirecek tepki çeken o paylaşıma sessiz kalmadı.

Sayfada yayınlanan paylaşımlara yapılan yorumlarda Tüm Adalet Bakanlığı Memurlarının tek vücut halinde cevap verdikleri görülürken, İstanbul 1 No’lu Baro Başkanlığı’ndan İVEDİLİKLE bu paylaşımı kaldırılması ve özür metni yayınlaması bekleniyor.

 

ADALET BAKANLIĞI FACEBOOK SAYFASINDAN TEPKİ ve KINAMA MESAJLARI

Avukatlar ile adalet çalışanlarını karşı karşıya getirmekle ve çalışma barışını bozmakla sonuçlanması pek muhtemel bir tutum içinde bulunan #istanbulbarosu’nu, aşağıdaki WhatsApp iletişim hattındaki temsilcileri vasıtasıyla KINIM KINIM KINIYORUZ.

Bazı avukatların, hakime ve savcıya gücü yetmediği için memura çemkirdikleri yetmezmiş gibi şimdi de İstanbul Barosu icra personeline sardı.
Pek tabiidir ki, şikayet edilmesi gereken durumlarda avukatların, sadece icra dairelerinde değil tüm kurum personeli hakkında gerekli yasal işlemleri başlatabilecek gücü ve cesareti vardır.
İstanbul Barosu, gecesini gündüzüne katıp aldığı maaşı hak etmeye, devletimize hizmet etmeye çalışan meslektaşlarımıza ve özellikle icra dairelerinde görevli personele sosyal medya üzerinden bu resmi paylaşıp gözdağı mı vermeye çalışıyor.
AVUKATLARDAN İSTANBUL BAROSU’NA TEPKİ
İstanbul Barosu’nun maksadını aşan ilgili paylaşımına adalet çalışanlarının tepkisi çığ gibi büyürken, duyarlı avukatlar adalet çalışanlarına destek verip İstanbul Barosu’na tepki gösterdi.
Yargı Camiasında görev yapan memurlar için son derece faydalı yayınlar yapan ve her zaman personellerinin sorunlarını dile getiren 50.000’e yakın üyesiyle yayın yapan “Adalet Bakanlığı Personelifacebook sayfasını takip etmenizi özellikle tavsiye ederiz. Buraya tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz.
ads

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2019 Adalet Medya.net